Terminliste 2012

Postet av Melhus IL - Orientering den 3. Mai 2012

Terminlisten for 2012 er nå klar. Se nedenfor for aktuelle løp for denne sesongen. Oppfordrer så mange som mulig til å delta på opplæring og i karusellen.

April

Dag

Dato

Aktivitet

Arrangør

Startsted/start

Kart

torsdag

12

Trondheim Sprintcup 1

Wing

torsdag

19

Trondheim Sprintcup 2

Malvik IL

torsdag

26

Trondheim Sprintcup 3

OK Nidarøst

Mai

Dag

Dato

Aktivitet

Arrangør

Startsted/start

Kart

onsdag

2

Opplæring

Melhus
Kjell Rune L-H

Tambartun
1800

Gimse

torsdag

3

Trondheim Sprintcup 4

Trollelg

onsdag

9

Opplæring

Melhus
Kjell Rune L-H

Saga
1800

Gimse

torsdag

10

Trondheim Sprintcup 5

Freidig

tirsdag

15

Bedriftsløp

Melhus
Martin Melhuus

Hesttrøa
1700-1900

Svartåsen

onsdag

23

Opplæring

Melhus
Kjell Rune L-H

Saga
1800

Gimse

torsdag

24

Ungdomsløp 1

Byåsen

onsdag

30

Karusell 1. løp

Leik

1800, oppmøte Høvdingen 1730

torsdag

31

Ungdomsløp 2

Freidig

Juni

Dag

Dato

Aktivitet

Arrangør

Startsted/start

Kart

onsdag

6

Treningsløp

Melhus
Kåre Onsøyen

1800

Våttåsen

fredag

8

Ungdomsløp 3/ Trondheim Open - sprint

Wing

lørdag

9

Trondheim Open - mellom

Wing

søndag

10

Trondheim Open - lang

Wing

onsdag

13

Karusell 2. løp

Orkanger IF

1800, oppmøte Høvdingen 1730

lørdag

16

St.Hans-kuten

Gaula

Ungdomsløp 4

Selbu

onsdag

20

Treningsløp

Gaula

1800, oppmøte Høvdingen 1730

Råbygd-marka

onsdag

27

Karusell 3. løp - mellomdistanse

Klæbu

1800, oppmøte Høvdingen 1730

August

Dag

Dato

Aktivitet

Arrangør

Startsted/start

Kart

søndag

12

Hølondløpet

Leik

onsdag

15

Karusell 4. løp

Melhus

Tambartun
Saga
1800 (direkte oppmøte)

Gimse

torsdag

16

Ungdomsløp 5

Trollelg

onsdag

22

Klubbmesterskap

Melhus
Stein Ivar Foss

1800 (direkte oppmøte)

Øyberga

fredag

24

Midt-norsk sprint

Molde

lørdag

25

Midt-norsk mellomdistanse

Molde

søndag

26

Midt-norsk stafett

Molde

tirsdag

28

Bedriftsløp - KM individuelt

Melhus

Martin Melhuus

Skjetnemyra
1700-1900

Momarka

onsdag

29

Karusell 5. løp

Gaula

1800, oppmøte Høvdingen 1730

torsdag

30

Ungdomsløp 6

Malvik IL

fredag

31

KM sprint

Byåsen IL

September

Dag

Dato

Aktivitet

Arrangør

Startsted/start

Kart

lørdag

1

KM mellomdistanse

Byåsen IL

søndag

2

KM stafett

Byåsen IL

torsdag

6

Ungdomsløp 7

OK Nidarøst

lørdag

8

KM lang
Tambarskjelven

Orkanger IF

søndag

9

Jaktprøven

Freidig

lørdag

15

Karusell 6. løp – stafett
premieutdeling

Klæbu

 

fredag

21

Tour de Trondheim - sprint

NTNUI

lørdag

22

Tour de Trondheim - mellomdistanse / Ungdomsløp 8

NTNUI

lørdag

23

Tour de Trondheim - lang m/ jaktstart

NTNUI

Oktober

Dag

Dato

Aktivitet

Arrangør

Startsted/start

Kart

onsdag

17

Lommelyktløp
Avslutning

Melhus
Eivind Bakk

Bjønnabakken
1800

Øyberga

Skulle det være noen feil i terminlisten ber vi om at du gir beskjed til Eivind Bakk, tlf 918 56 439, e-post: eivba@bluezone.no.


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline