Terminliste 2013

Postet av Melhus IL - Orientering den 25. Apr 2013

(25.04.2013) Siste oppdatering av terminlista kommer her. Terminliste 2013.
Terminliste 2013
Rev. 25.04.13











Måned Dag Dato Aktivitet Arrangør Startsted Kart Start
               
April tirsdag 30 Allidrett, Brekkåsen   Brekkåsen skole Gimse 1730-1830

             
Mai
mandag 6 Allidrett, Høyeggen Melhus Høyeggen Høyeggen 1800-1900
  onsdag 8 Opplæring Melhus Tambartun Gimse 1800-1915
  onsdag 8 Allidrett, Høyeggen Melhus Høyeggen Høyeggen 1800-1900
  mandag 13 Allidrett, Familiedag Melhus Saga, Gimse Gimse 1800-1900
  onsdag 15 Opplæring Melhus Tambartun
Gimse 1800-1915
  onsdag 15 Allidrett, Høyeggen Melhus Høyeggen Høyeggen 1800-1900
  tirsdag 21 Bedriftsløp Melhus Brekkåsen skole Gimse 1700-

onsdag 22 Allidrett, Høyeggen Melhus Høyeggen Høyeggen 1800-1900
  onsdag 22 Opplæring/treningsløp Melhus Saga Gimse 1800-1915
  torsdag 23 Ungdomsløp 1 Stjørdalsblink      
  onsdag 29 Karusell 1. løp, mellomdistanse Klæbu     1800-
  torsdag 30 Ungdomsløp 2 Skogkarene      
Juni onsdag 5 Treningsløp Melhus Lete Våttåsen  
  Torsdag 6 Ungdomsløp 3 Malvik      
  lørdag 8 KM mellomdistanse Nidarøst      
  søndag 9 Freidigstafetten Freidig      
  onsdag 12 Karusell 2. løp Orkanger IF     1800-
  onsdag 12 Huldrespretten Skogsjentene      
  torsdag  13 Ungdomsløp 4 Trollelg      
  lørdag 15 Sommerspræll, halvmaraton MIL arbeidsutvalg Gruva    
  onsdag 19 Treningsløp Melhus Bjønnabakken Øyberga 1800-
  onsdag 26 Karusell 3. løp  Børsa     1800-
Juli onsdag 3 Sommeersprint, Grønneset Leik Grønnest Grønnest 1800-
August søndag 11 Hølondløpet Leik      
  onsdag 14 Karusell 4. løp Melhus Vanntanken, Løvset Svartåsen 1800-

søndag 18 Tambarskjelven/KM sprint Orkanger
   
  torsdag 22 Ungdomsløp 5 Nidarøst      
  onsdag 21 Klubbmesterskap MIL Melhus Vanntanken, Løvset Svartåsen 1800-
  fredag 23 Midt-norsk sprint Røros      
  lørdag 24 Midt-norsk lang Os      
  søndag 25 Midt-norsk stafett Os      
  onsdag 28 Karusell 5. løp Gaula     1800-
  torsdag 29 Ungdomsløp 6 Wing      
  lørdag 31 KM lang Skøynar      
September søndag 1 KM stafett Verdal      
  onsdag 4 Treningsløp Melhus Skjetnemyra Momarka 1800-

torsdag 5 Ungdomsløp 7 Byåsen      
  lørdag 14 Karusell- stafett/premieutdeling Leik      
  søndag 22 Jaktprøven Freidig      
Oktober søndag  6 Høstløpet Børsa      
  onsdag  16 Lommelyktløp/avslutning Melhus Bjønnabakken Øyberga 1800-
               

0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline