Klubbhuset Gruva

Klubbhuset i Gruva kan brukes av alle til møter som har et annet med Melhus idrettslag å gjøre uten at det koster noe!

Det er to møterom i klubbhuset:

1. etg.

Har plass til 20-30 stykker, her er det prosjektor og et enkelt kjøkken.

2. etg.
Har plass til ca 50 stykker, mulighet for å låne prosjektor og et kjøkken med industrioppvaskmaskin. Det er kopper og kar til å dekke opp til inntil 50 stykker.


Det er også muligheter for å leie lokalene til et arrangement. Prisene er:

Rom\Periode2 dager1 dagDel av dag
Møterom 1. etg.Kr 1 000,-Kr 500,-Kr 300,-
Møterom 2. etg.Kr 1 800,-Kr 900,-Kr 300,-.

Vilkår for utleie til arrangement:

  • Alle arrangementer vil ansees som private og det forventes at det er lukkede lag og at de som leier holder orden på huset og sine gjester.
  • Melhus idrettslag har bestemt at vi ikke leier ut til ”ungdomsfester”!
  • Det skal ryddes og tørrmoppes etter alle arrangment.
  • Du kan selv se på kalender om huset er ledig, kalenderen er alltid oppdatert


Derom du ønsker å bestille eller få mer informasjon,
ta kontakt med Jens Kristian Auke, mobiltelefon: 934 57 177.

Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Tir 25 Feb
kl 16:30 - 19:00
Møte G2006
2. Etasje   Bård
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 21:00
Melhus IL
1. Etasje  
Tir 25 Feb
kl 19:00 - 22:00
O-Avdelinga
2. Etasje  
Ons 26 Feb
kl 19:00 - 22:00
Melhus Ski
1. Etasje  
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 21:00
Årsmøte Melhus Fotball
2. Etasje  
Tor 27 Feb
kl 19:00 - 22:00
O-Avdelinga
1. Etasje  
Lør 29 Feb
kl 09:00 - 15:00
Tina Trotland
1. Etasje  
Lør 7 Mar
kl 12:00 - 18:00
Stine
2. Etasje  
Lør 14 Mar
kl 16:00 - 15:00
Ski
2. Etasje  
Tor 19 Mar
kl 19:00 - 22:00
O-Avdelinga
1. Etasje  
Tir 24 Mar
kl 18:00 - 21:00
Årsmøte Melhus IL
2. Etasje  
Man 13 Apr
kl 10:00 - 17:00
Melhus - Spjelkavik 3.div
1. Etasje  
Lør 18 Apr
kl 16:00 - 12:00
Fridny Stendahl Spets
2. Etasje  
Tir 21 Apr
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Melhus Il
1. Etasje  
Lør 25 Apr
kl 10:00 - 17:00
Melhus - Tynset 3.div
1. Etasje  
Fre 8 Mai
kl 16:00 - 19:00
Konfirmasjon Hanne Alstad
2. Etasje  
Lør 16 Mai
kl 10:00 - 17:00
Melhus - Kolstad 3.div
1. Etasje  
Tir 19 Mai
kl 18:00 - 21:00
Styremøte MelhusIL
1. Etasje  
Lør 23 Mai
kl 09:00 - 20:00
Konfirmasjon Siri Özcaglayan Dahlen
2. Etasje  
Lør 30 Mai
kl 09:00 - 22:00
Marthe Frøystad/konfirmasjon 91112152
2. Etasje  
Søn 31 Mai
kl 14:00 - 21:00
Melhus - Tiller
1. Etasje  
Lør 13 Jun
kl 12:00 - 19:00
Melhus - Strindheim 3.div
1. Etasje  
Tir 16 Jun
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Melhus IL
1. Etasje  
Søn 28 Jun
kl 14:00 - 21:00
Melhus - Orkla 3.div
1. Etasje  
Lør 1 Aug
kl 10:00 - 17:00
Melhus - Aalesund 2 3.div
1. Etasje  
Lør 15 Aug
kl 12:00 - 19:00
Melhus - Træff 3.div
1. Etasje  
Lør 29 Aug
kl 10:00 - 17:00
Melhus - NTNUI 3.div
1. Etasje  
Man 14 Sep
kl 14:00 - 21:00
Melhus - Ranheim 2
1. Etasje  
Lør 26 Sep
kl 10:00 - 17:00
Melhus - Volda 3.div
1. Etasje  
Man 5 Okt
kl 14:00 - 21:00
Melhus - Molde 2 3.div
1. Etasje  
Lør 17 Okt
kl 09:00 - 16:00
Melhus - Byåsen 3.div
1. Etasje  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Lør 8 Feb
kl 18:00 - 19:00
Thomas Bergdahl
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 6 Feb
kl 17:00 - 19:00
G2006 møte
1. Etasje  
V/Bård   Les mer  
Ons 5 Feb
kl 18:00 - 20:00
Senior Herrer
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 5 Feb
kl 16:30 - 18:30
Styret
1. Etasje  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 19:00 - 22:00
Sportslig
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 1 Feb
kl 12:00 - 23:55
Sjon
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 19:00 - 22:00
O-Avdelinga
1. Etasje  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 19:00 - 22:00
G09
1. Etasje  
  Les mer  
Søn 26 Jan
kl 13:00 - 19:00
Hilde Nordgård
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 18:00 - 22:00
Innebandy
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 20:00 - 21:00
Hovedlaget
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 19:00 - 22:00
Junior
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 18:00 - 20:00
Senior
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 19:00 - 20:30
J17
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 18:00 - 22:00
Styret v Rune
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 14 Jan
kl 18:00 - 19:00
Movememt map
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 7 Jan
kl 20:00 - 21:00
Sprtslig v Mats
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 4 Jan
kl 12:00 - 15:00
Line M Knutsen
2. Etasje  
  Les mer  
Ons 25 Des 2019
kl 00:00 - 23:59
Andreas Hovin
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 21 Des 2019
kl 12:00 - 18:00
85årslag V Roger Eggen
2. Etasje  
  Les mer  
Ons 11 Des 2019
kl 20:00 - 22:00
Styremøte
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 10 Des 2019
kl 19:00 - 21:00
Hovedstyre
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 30 Nov 2019
kl 19:00 - 12:00
Håndball
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 26 Nov 2019
kl 18:30 - 21:00
G2006 møte
2. Etasje  
V/Bård   Les mer  
Tir 26 Nov 2019
kl 18:00 - 21:00
Junior
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 23 Nov 2019
kl 17:00 - 22:00
Josephine Siano
2. Etasje  
  Les mer  
Fre 22 Nov 2019
kl 09:00 - 16:00
Gimse Ungdomsskole
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 19 Nov 2019
kl 19:00 - 21:00
Hovedstyre
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 19 Nov 2019
kl 18:00 - 20:00
Innebandy
2. Etasje  
  Les mer  
Søn 17 Nov 2019
kl 19:00 - 21:00
Villmarksmessa
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 16 Nov 2019
kl 08:00 - 04:00
Barndåp v
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 16 Nov 2019
kl 00:00 - 23:59
Delkurs 3
1. Etasje  
  Les mer  
Fre 15 Nov 2019
kl 18:00 - 23:55
08
2. Etasje  
  Les mer  
Man 11 Nov 2019
kl 18:30 - 21:00
Sportslig
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 9 Nov 2019
kl 00:00 - 23:59
Delkurs 2
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 6 Nov 2019
kl 18:00 - 19:00
J04
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 5 Nov 2019
kl 17:00 - 21:00
Dommersamling
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 5 Nov 2019
kl 17:00 - 20:00
Jens K
2. Etasje  
  Les mer  
Man 4 Nov 2019
kl 18:00 - 20:00
G2007
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 2 Nov 2019
kl 10:00 - 15:00
Junior
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 2 Nov 2019
kl 10:00 - 15:00
Junior
2. Etasje  
  Les mer  
Ons 30 Okt 2019
kl 17:30 - 20:30
G2016
1. Etasje  
  Les mer  
Man 28 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
2007
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 26 Okt 2019
kl 10:00 - 16:00
Melhus senior
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 26 Okt 2019
kl 10:00 - 17:00
Melhus senior
1. Etasje  
  Les mer  
Fre 25 Okt 2019
kl 17:00 - 23:00
Melhus håndball
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 24 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
Junior
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 23 Okt 2019
kl 19:00 - 22:00
Styremøte
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 23 Okt 2019
kl 16:00 - 19:00
g2011
2. Etasje  
  Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 18:30 - 19:30
2010
1. Etasje  
  Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 17:30 - 20:30
g16
1. Etasje  
  Les mer  
Søn 20 Okt 2019
kl 12:00 - 16:00
Junior
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 19 Okt 2019
kl 20:00 - 21:00
3v3
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 19 Okt 2019
kl 11:00 - 15:00
G06 møte /avslutning
1. Etasje  
  Les mer  
Fre 18 Okt 2019
kl 17:00 - 22:00
G2008
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 17 Okt 2019
kl 19:00 - 20:00
Jenter 2010
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 17 Okt 2019
kl 19:00 - 21:00
G2009
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 16 Okt 2019
kl 17:30 - 20:30
J08 kveldsmat
1. Etasje  
V/Bård   Les mer  
Ons 16 Okt 2019
kl 17:30 - 18:30
J2006
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 15 Okt 2019
kl 20:30 - 22:30
Lasse Børgersen
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 15 Okt 2019
kl 19:30 - 21:00
G07
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 15 Okt 2019
kl 19:00 - 21:00
Hovedstyre
1. Etasje  
  Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 19:30 - 21:30
3v3
1. Etasje  
  Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 19:30 - 22:00
Sportslig utvalg
2. Etasje  
  Les mer  
Søn 13 Okt 2019
kl 09:00 - 18:00
Barndåp v Berg
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 12 Okt 2019
kl 14:00 - 20:00
Melhus senior
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 12 Okt 2019
kl 13:00 - 20:00
Melhus senior
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 5 Okt 2019
kl 14:00 - 20:00
Melhus senior
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 5 Okt 2019
kl 13:00 - 20:00
Melhus senior
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 18:00 - 21:00
G2103
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 17:00 - 18:30
G2009
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 19:00 - 21:30
3v3
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 20:00 - 22:00
Line Tirslaug
1. Etasje  
  Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 18:30 - 20:00
Gutter 08
1. Etasje  
  Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 18:00 - 20:00
Jenter 2009
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 26 Sep 2019
kl 19:00 - 21:00
Styremøte Fotball
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 26 Sep 2019
kl 17:00 - 20:00
2011
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 24 Sep 2019
kl 20:00 - 21:30
Bankhallen
1. Etasje  
  Les mer  
Søn 22 Sep 2019
kl 14:00 - 20:00
Melhus senior
2. Etasje  
  Les mer  
Søn 22 Sep 2019
kl 14:00 - 20:00
Melhus senior
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 19 Sep 2019
kl 18:30 - 22:00
O-gruppa
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 18 Sep 2019
kl 17:00 - 19:00
Rune J
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 17 Sep 2019
kl 19:00 - 21:00
Hovedstyre
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 17 Sep 2019
kl 19:00 - 21:00
Innebandy
2. Etasje  
  Les mer  
Man 16 Sep 2019
kl 20:00 - 21:00
G07
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 14 Sep 2019
kl 10:00 - 23:00
Siri Dahlen
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 12 Sep 2019
kl 17:45 - 19:00
G08
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 11 Sep 2019
kl 19:30 - 21:00
G08
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 10 Sep 2019
kl 17:30 - 21:30
3v3
1. Etasje  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 20:30 - 22:00
J 2011
2. Etasje  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 19:30 - 21:30
J12
1. Etasje  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 14:00 - 20:00
Melhus senior
1. Etasje  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 14:00 - 20:00
Melhus senior
2. Etasje  
  Les mer  
Fre 6 Sep 2019
kl 17:00 - 19:00
G08
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 4 Sep 2019
kl 21:30 - 22:30
g 2009
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 4 Sep 2019
kl 16:30 - 18:30
Årgang 2013
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 3 Sep 2019
kl 20:00 - 21:00
Styret v Rune
1. Etasje  
  Les mer  
Man 2 Sep 2019
kl 17:00 - 20:00
Jens Kr
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 29 Aug 2019
kl 19:00 - 22:00
Styremøte Fotball
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 29 Aug 2019
kl 19:00 - 21:00
J17
2. Etasje  
  Les mer  
Ons 28 Aug 2019
kl 18:00 - 20:00
Jenter 09
1. Etasje  
  Les mer  
Man 26 Aug 2019
kl 14:00 - 20:00
Melhus senior
1. Etasje  
  Les mer  
Man 26 Aug 2019
kl 14:00 - 20:00
Melhus senior
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 24 Aug 2019
kl 12:00 - 20:00
Gunn Aarmo
2. Etasje  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline