Klubbhuset Gruva

Klubbhuset i Gruva kan brukes av alle til møter som har et annet med Melhus idrettslag å gjøre uten at det koster noe!

Det er to møterom i klubbhuset:

1. etg.

Har plass til 20-30 stykker, her er det prosjektor og et enkelt kjøkken.

2. etg.
Har plass til ca 50 stykker, mulighet for å låne prosjektor og et kjøkken med industrioppvaskmaskin. Det er kopper og kar til å dekke opp til inntil 50 stykker.


Det er også muligheter for å leie lokalene til et arrangement. Prisene er:

Rom\Periode2 dager1 dagDel av dag
Møterom 1. etg.Kr 1 000,-Kr 500,-Kr 300,-
Møterom 2. etg.Kr 1 800,-Kr 900,-Kr 300,-.

Vilkår for utleie til arrangement:

  • Alle arrangementer vil ansees som private og det forventes at det er lukkede lag og at de som leier holder orden på huset og sine gjester.
  • Melhus idrettslag har bestemt at vi ikke leier ut til ”ungdomsfester”!
  • Det skal ryddes og tørrmoppes etter alle arrangment.
  • Du kan selv se på kalender om huset er ledig, kalenderen er alltid oppdatert


Derom du ønsker å bestille eller få mer informasjon,
ta kontakt med Roy Åge Østerås, mobiltelefon: 45 85 25 63.

Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Tir 23 Okt
kl 19:00 - 20:30
J04 foreldremøte
2. Etasje  
Ons 24 Okt
kl 19:00 - 22:00
O avd
2. Etasje  
Ons 24 Okt
kl 19:00 - 22:00
O avd
1. Etasje  
Lør 27 Okt
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
Lør 27 Okt
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
Lør 27 Okt
kl 12:00 - 22:00
Alaget
2. Etasje  
Lør 10 Nov
kl 10:00 - 18:00
Marie Trondsen/98088074
2. Etasje  
Lør 10 Nov
kl 10:00 - 18:00
Marie Trondsen/98088074
1. Etasje  
Lør 17 Nov
kl 12:00 - 18:00
17. og 18. November. Nicklas Hjelde & Silje Iren Sivertsen. Barnedåp.
1. Etasje  
Lør 17 Nov
kl 12:00 - 18:00
17. og 18. November. Nicklas Hjelde & Silje Iren Sivertsen. Barnedåp.
2. Etasje  
Tir 20 Nov
kl 19:00 - 22:00
Hovedstyre
1. Etasje  
Tir 11 Des
kl 19:00 - 22:00
Hovedstyre
1. Etasje  
Lør 4 Mai 2019
kl 10:00 - 21:00
Geir Tore Johansen / konfirmasjon
2. Etasje  
Lør 18 Mai 2019
kl 11:00 - 22:00
Hanne Dahle Grøseth
2. Etasje  
Lør 18 Mai 2019
kl 11:00 - 22:00
Hanne Dahle Grøseth
1. Etasje  
Fre 24 Mai 2019
kl 17:00 - 20:00
Konfirmasjon Sjon
1. Etasje  
Fre 24 Mai 2019
kl 17:00 - 20:00
Konfirmasjon Sjon
2. Etasje  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 23 Okt
kl 19:00 - 20:30
J04 foreldremøte
2. Etasje  
  Les mer  
Man 22 Okt
kl 20:00 - 22:00
J05
1. Etasje  
  Les mer  
Søn 21 Okt
kl 14:30 - 15:30
G16
1. Etasje  
  Les mer  
Fre 19 Okt
kl 17:00 - 21:00
Barnedåp Ina Haukaas
2. Etasje  
  Les mer  
Fre 19 Okt
kl 17:00 - 21:00
Barnedåp Ina Haukaas
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 18 Okt
kl 19:00 - 22:00
Monica/ styret
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 18 Okt
kl 19:00 - 22:00
Monica/ styret
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 16 Okt
kl 19:00 - 22:00
Hovedstyre
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 16 Okt
kl 17:30 - 19:30
Jenter 2010 Pizzaaften
2. Etasje  
  Les mer  
Man 15 Okt
kl 17:00 - 19:00
G08
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 13 Okt
kl 18:00 - 20:00
Barnedåp Øyum
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 13 Okt
kl 18:00 - 20:00
Barnedåp Øyum
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 13 Okt
kl 12:00 - 22:00
Alaget
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 13 Okt
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 13 Okt
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
  Les mer  
Fre 5 Okt
kl 17:00 - 00:00
Seniordans v Lien 77
1. Etasje  
  Les mer  
Fre 5 Okt
kl 17:00 - 00:00
Seniordans v Lien 77
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 20:00 - 22:00
Melhus ski
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 17:00 - 19:00
J11 June
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 17:00 - 19:00
J11 June
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 18:00 - 20:00
G11
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 18:00 - 20:00
G11
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 20:00 - 21:30
Trenermøte G2008
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 18:30 - 20:30
J 08 v Hugaas
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 18:30 - 20:30
J 08 v Hugaas
1. Etasje  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 17:00 - 19:00
J09 June
1. Etasje  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 17:00 - 19:00
J09 June
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 29 Sep
kl 12:00 - 22:00
Alaget
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 29 Sep
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 29 Sep
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 19:00 - 21:00
G 2010
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 19:00 - 21:00
Workshop
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 19:00 - 21:00
G 2010
2. Etasje  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 19:00 - 19:30
G16
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 18:30 - 20:30
Bankhallen V/Terje
2. Etasje  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 18:30 - 20:30
Bankhallen V/Terje
1. Etasje  
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 20:00 - 22:00
J 05
1. Etasje  
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 20:00 - 22:00
M/G 06
1. Etasje  
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 20:00 - 22:00
J 05
2. Etasje  
  Les mer  
Fre 21 Sep
kl 16:00 - 20:00
RBK fotballskole
2. Etasje  
  Les mer  
Fre 21 Sep
kl 16:00 - 20:00
RBK fotballskole
1. Etasje  
  Les mer  
Fre 21 Sep
kl 16:00 - 20:00
RBK fotballskole
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 19:30 - 21:30
G06 foreldremøte
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 19:30 - 21:30
G06 foreldremøte
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 19:00 - 22:00
O avd
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 17:30 - 19:30
J15 foreldremøte
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 17:30 - 19:30
J15 foreldremøte
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 18 Sep
kl 19:00 - 22:00
Hovedstyre
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 15 Sep
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 15 Sep
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 15 Sep
kl 12:00 - 22:00
Alaget
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 13 Sep
kl 17:30 - 19:00
Oppstart 2012
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 13 Sep
kl 17:30 - 19:00
Oppstart 2012
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 12 Sep
kl 19:00 - 19:30
G16
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 12 Sep
kl 17:30 - 19:30
G07 møte
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 12 Sep
kl 17:30 - 19:30
G07 møte
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 11 Sep
kl 17:30 - 19:00
Foreldremøte j08
1. Etasje  
  Les mer  
Man 10 Sep
kl 19:30 - 21:30
Melhus ski
1. Etasje  
  Les mer  
Søn 9 Sep
kl 18:00 - 20:00
Rbk
1. Etasje  
  Les mer  
Søn 9 Sep
kl 18:00 - 20:00
Rbk
2. Etasje  
  Les mer  
Søn 9 Sep
kl 14:30 - 15:30
G16
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 8 Sep
kl 12:00 - 15:00
Berit Storhaugen kr 900
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 8 Sep
kl 12:00 - 15:00
Berit Storhaugen kr 900
1. Etasje  
  Les mer  
Fre 7 Sep
kl 17:00 - 23:00
Fredagsdans
1. Etasje  
  Les mer  
Fre 7 Sep
kl 17:00 - 23:00
Fredagsdans
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 6 Sep
kl 19:00 - 21:00
G10 v/Cathrine
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 5 Sep
kl 19:00 - 19:30
G16
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 4 Sep
kl 20:30 - 22:30
Sportslig utvalg
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 4 Sep
kl 18:00 - 20:00
Styremøte fotball
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 4 Sep
kl 10:30 - 13:30
Seniordans v/Aud, Kjersti, Gunnar og Ragnhild 934 04 869
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 4 Sep
kl 10:30 - 13:30
Seniordans v/Aud, Kjersti, Gunnar og Ragnhild 934 04 869
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 4 Sep
kl 09:00 - 11:00
Seniortrening Laila/905 57 198
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 4 Sep
kl 09:00 - 11:00
Seniortrening Laila/905 57 198
2. Etasje  
  Les mer  
Man 3 Sep
kl 18:30 - 20:30
G07 foreldremøte
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 1 Sep
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 1 Sep
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 1 Sep
kl 12:00 - 22:00
Alaget
2. Etasje  
  Les mer  
Ons 29 Aug
kl 20:00 - 22:00
Allidrett
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 29 Aug
kl 20:00 - 22:00
Allidrett
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 19:00 - 22:00
Hovedstyre
1. Etasje  
  Les mer  
Man 27 Aug
kl 12:00 - 22:00
Alaget
2. Etasje  
  Les mer  
Man 27 Aug
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
  Les mer  
Man 27 Aug
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 25 Aug
kl 12:00 - 16:00
Jens Kristian Auke
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 25 Aug
kl 12:00 - 16:00
Jens Kristian Auke
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 23 Aug
kl 17:45 - 18:30
G16
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 19:00 - 19:30
G16
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 18:00 - 19:00
Keeperskole
1. Etasje  
  Les mer  
Man 20 Aug
kl 18:30 - 20:00
Spillermøte J 15
1. Etasje  
  Les mer  
Fre 17 Aug
kl 13:00 - 23:00
Melhus cup
1. Etasje  
  Les mer  
Fre 17 Aug
kl 13:00 - 23:00
Melhus cup
1. Etasje  
  Les mer  
Fre 17 Aug
kl 13:00 - 23:00
Melhus cup
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 16 Aug
kl 17:00 - 17:30
G06 spillermøte
1. Etasje  
V/Bård   Les mer  
Man 13 Aug
kl 20:00 - 22:00
Styrkeløft
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 11 Aug
kl 12:00 - 22:00
Alaget
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 11 Aug
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 11 Aug
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 8 Aug
kl 19:00 - 20:00
Tor Arne Hage
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 8 Aug
kl 19:00 - 20:00
Tor Arne Hage
2. Etasje  
  Les mer  
Man 6 Aug
kl 20:00 - 22:00
Cupmøte
1. Etasje  
  Les mer  
Søn 8 Jul
kl 11:00 - 23:00
Caroline Bergdal/700 kr/98899226
1. Etasje  
  Les mer  
Søn 8 Jul
kl 11:00 - 23:00
Caroline Bergdal/700 kr/98899226
2. Etasje  
  Les mer  
Man 2 Jul
kl 12:00 - 22:00
A-laget
2. Etasje  
  Les mer  
Man 2 Jul
kl 12:00 - 22:00
A-laget
1. Etasje  
  Les mer  
Man 2 Jul
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 26 Jun
kl 17:00 - 20:00
G08
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 26 Jun
kl 17:00 - 20:00
G08
2. Etasje  
  Les mer  
Man 25 Jun
kl 19:00 - 20:30
Tor Hage
1. Etasje  
  Les mer  
Man 25 Jun
kl 16:00 - 21:00
Barneburstad Søpstad 41281318 kr 300
1. Etasje  
  Les mer  
Man 25 Jun
kl 16:00 - 21:00
Barneburstad Søpstad 41281318 kr 300
2. Etasje  
  Les mer  
Søn 24 Jun
kl 16:00 - 18:00
Trenermøte jr
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 23 Jun
kl 09:00 - 17:00
Spillersamtaler
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 21 Jun
kl 20:00 - 21:00
J05
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 21 Jun
kl 18:00 - 22:00
Melhus håndball
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 21 Jun
kl 18:00 - 22:00
Melhus håndball
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 21 Jun
kl 17:00 - 19:00
G08
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 20 Jun
kl 19:00 - 21:00
Jenter 04
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 20 Jun
kl 18:00 - 20:00
Jenter 06
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 20 Jun
kl 18:00 - 20:00
Jenter 06
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 19 Jun
kl 20:00 - 22:00
Fotballstyre
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 19 Jun
kl 19:00 - 21:30
Hovedstyre
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 19 Jun
kl 19:00 - 21:30
Hovedstyre
1. Etasje  
  Les mer  
Man 18 Jun
kl 18:00 - 20:00
June S
1. Etasje  
  Les mer  
Man 18 Jun
kl 18:00 - 20:00
G06
1. Etasje  
  Les mer  
Man 18 Jun
kl 18:00 - 20:00
June S
2. Etasje  
  Les mer  
Søn 17 Jun
kl 18:00 - 21:00
Artig fotball
2. Etasje  
  Les mer  
Søn 17 Jun
kl 18:00 - 21:00
Artig fotball
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 16 Jun
kl 12:00 - 22:00
A-laget
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 16 Jun
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 16 Jun
kl 12:00 - 22:00
Alaget
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 12 Jun
kl 20:00 - 22:00
RBK fotballskole
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 12 Jun
kl 18:00 - 20:00
Avslutning j08
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 12 Jun
kl 18:00 - 20:00
Avslutning j08
2. Etasje  
  Les mer  
Fre 8 Jun
kl 17:00 - 23:55
Damelaget avslutning
2. Etasje  
  Les mer  
Fre 8 Jun
kl 17:00 - 23:55
Damelaget avslutning
1. Etasje  
  Les mer  
Man 4 Jun
kl 17:30 - 19:00
Ingvild G07
1. Etasje  
  Les mer  
Man 4 Jun
kl 17:30 - 19:00
Ingvild G07
2. Etasje  
  Les mer  
Søn 3 Jun
kl 12:00 - 22:00
Alaget
2. Etasje  
  Les mer  
Søn 3 Jun
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
  Les mer  
Søn 3 Jun
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
  Les mer  
Man 28 Mai
kl 18:00 - 19:30
Nor Contakt
1. Etasje  
  Les mer  
Man 28 Mai
kl 18:00 - 19:30
Nor Contakt
2. Etasje  
  Les mer  
Man 28 Mai
kl 17:30 - 18:30
Kamp G16
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 24 Mai
kl 19:30 - 22:30
Cupmøte
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 24 Mai
kl 18:30 - 19:30
G16 - kamp
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 23 Mai
kl 21:30 - 23:00
Melhus håndball
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 22 Mai
kl 20:00 - 22:00
Fotballstyre
1. Etasje  
  Les mer  
Man 21 Mai
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
  Les mer  
Man 21 Mai
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
  Les mer  
Man 21 Mai
kl 12:00 - 22:00
Alaget
2. Etasje  
  Les mer  
Søn 20 Mai
kl 17:30 - 20:30
Kveldsmat fellestrening gutter
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 19 Mai
kl 10:00 - 22:00
Konfirmsjon Morten Thommssen
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 19 Mai
kl 10:00 - 22:00
Konfirmsjon Morten Thommssen
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 15 Mai
kl 20:30 - 22:30
Fotball styre
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 15 Mai
kl 20:30 - 22:30
Fotball styre
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 15 Mai
kl 19:00 - 21:00
G08
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 15 Mai
kl 19:00 - 22:00
Hovedstyre
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 15 Mai
kl 19:00 - 21:00
G08
2. Etasje  
  Les mer  
Søn 13 Mai
kl 19:00 - 21:00
Melhus ski
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 12 Mai
kl 11:00 - 18:00
Barnedåp Therese Nesshaug, 99463130
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 12 Mai
kl 11:00 - 18:00
Barnedåp Therese Nesshaug, 99463130
1. Etasje  
  Les mer  
Man 7 Mai
kl 18:45 - 20:30
Pilates
1. Etasje  
  Les mer  
Man 7 Mai
kl 18:45 - 20:30
Pilates
2. Etasje  
  Les mer  
Man 7 Mai
kl 18:30 - 20:00
Ingvild G 07
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 2 Mai
kl 20:00 - 22:00
Håvard Lium
1. Etasje  
  Les mer  
Man 30 Apr
kl 18:00 - 19:00
June S J 09
1. Etasje  
  Les mer  
Man 30 Apr
kl 18:00 - 19:00
June S J 09
2. Etasje  
  Les mer  
Man 30 Apr
kl 17:00 - 18:00
J09
2. Etasje  
  Les mer  
Man 30 Apr
kl 17:00 - 18:00
J09
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 28 Apr
kl 12:00 - 22:00
Alaget
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 28 Apr
kl 12:00 - 20:00
Alaget
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 28 Apr
kl 12:00 - 20:00
Alaget
2. Etasje  
  Les mer  
Fre 27 Apr
kl 19:00 - 21:30
Eirik
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 26 Apr
kl 19:00 - 20:00
Senior Damer
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 26 Apr
kl 18:00 - 20:00
Sponsormiddag
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 26 Apr
kl 18:00 - 20:00
Sponsormiddag
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 24 Apr
kl 19:00 - 21:00
G06
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 24 Apr
kl 17:00 - 18:30
J08 møte
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 24 Apr
kl 16:30 - 19:30
G08
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 24 Apr
kl 16:30 - 19:30
G08
2. Etasje  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline