Kontaktpersoner 2013/2014

Postet av Melhus IL - Håndball den 22. Feb 2009

Kontaktpersoner Melhus/Gimse håndball 2013/2014
Lag Funksjon Navn Mobilnummer E-postadresse
J2006 Lagleder Tone Rønning 90505074 tone@neontex.no
Trener Øystein Døhl 95263851 oystein.dohl@ntnu.no
J 2005 Trener Marianne Gangås 92423215 mariannebp@hotmail.com    
Trener Brita Strand 47025705 brita.strand@gmail.com
Trener May Størseth-Eggen 98610793 may.storseth@hotmail.com
Trener Ida Hvidsten 47687779 ihvidsten@gmail.com
Lagleder Kristian Aune 45618735 aune85@hotmail.com
Økonomi Jostein Johansen 93447780 Jostein.jo@gmail.com
J 2004 Lagleder Håvard Duesten 90705488 havard@duesten.no
Økonomi Bjørn Høiem 92245415 bhoiem@online.no
Trener Svein Erik Horg 91320452 sveinhorg@hotmail.com
Trener Rune Øie 48255000 Rune.oie@nordialog.no
Trener  Marianne Orheim 93044037 Marianne.orheim@loqal.no
J 2003 Lagleder/økonomi Heidi Venås Eggen 90030610 heidivenaseggen@gmail.com
Lagleder Vigdis Foss Belsås 91302308 vigdis7719@gmail.com
Trener Åsmund Hansen 90280019 aasmund.hansen@loqal.no
Trener Monica Berg Rønning 93423040 monica.berg@tele2.no
Trener Ole Morten Øyås 92223377 oleoyas@yahoo.no
J 2002 Trener John Horg 92647341 john.horg@franzefoss.no
Trener Hege Kvalen 92042328 hege.kvalen@hotmail.no
Lagleder/økonomi Turid Vollan Riset 91897898 turid.v.riset@gmail.com
J 2001 Lagleder/økonomi Fridny Stendahl Spets 90135528 fridny@online.no
Lagleder Guri Duesten 47087932 guriduesten@hotmail.com
Lagleder Inger-Lise Hanssen 41619939 ingerlise-hanssen@hotmail.com
Trener Reidun Gunnarson 93054483 reidung@loqal.no
Trener Marit Øyaas 92655229 Marit.Leer.Oyaas@melhus.kommune.no
J 2000 Trener Åsmund Hanssen 90280019 aasmund.hansen@loqal.no
Trener Aina Næprud 93644686 klaholla@online.no
Trener Øystein Døhl 95263851 oystein.dohl@ntnu.no
Lagleder Marianne Moe 90964296 mariannemoe@hotmail.no
Lagleder/økonomi Kathrine Bakke 48253645 kl-ba@online.no
Lagleder Vibeke Indbryn 91124050 vibeke.indbryn@loqal.no
J 1999 Trener Ranveig Bergsmyr 41454417 ranve-b@online.no
Trener Egil Berg 98410871 mazlom75@hotmail.com
Lagleder Marianne S. Dahle 41522227 m.s.dahle@hotmail.com
Lagleder Edle Keiserås 90838753 e-keiser@online.no
Økonomi Farshad Heybaran 97624317 Fheybaran@Yahoo.com
J 1998 Lagleder Roar Johnsen 97494103 roarjohns@gmail.com
Lagleder/økonomi Torstein Saksvik 93400846 torstein.saks@hotmail.com
Trener Inger Mærk 90942627 ing-mark@online.no
Trener Asle Hårsaker 91751760 asleharsaker@hotmail.com
J 1997 Trener Helge Kvam 90081127 helge.kvam@franzefoss.no
Lagleder/økonomi Eva Bjørgvik 40087796 bjoeva@jbv.no
G2006 Trener Valerey Putans
Trener Svein Erik Horg 91320452 sveinhorg@hotmail.com
Trener Ole Morten Øyås 92223377 oleoyas@yahoo.no
Lagleder/Økonomi Sølvi Wehn 93218987 solvi.wehn@bioforsk.no
G 2005 Lagleder/økonomi Siri Skogstad Leer 47018848 sirskog@online.no
Trener Jan Sørensen 45048621 jan_sor007@hotmail.com
Lagleder Lisbet Drøyvold 90590353 lisbet@jordbarpikene.no
G 2004 Trener Inger Mærk 90942627 ing-mark@online.no
Trener Reidun Gunnarson 93054483 reidung@loqal.no
Trener Ivar Blekesøien 90066930 ivarblek@online.no
Lagleder Karin Kolstad 98855928 ka-kolst@online.no
Lagleder Kristin Welschinger 99340923 krisandmiket@yahoo.com
Lagleder/økonomi Cecilie Flottorp 91602644 cecilie.flottorp@stolav.no
Lagleder Bård Bjerksetmyr 90895388 bardb@loqal.no
G 2003 Trener Kristel Kjøraas 92253285 kristel@loqal.no
Trener Trine L. Brendryen 91743130 trine.lossius.brendryen@dbschenker.com 
Lagleder/økonomi Klara Storler 97761802 klara@storler.no
G 2002 Lagleder/økonomi Tone Rønning 90505074 tone@neontex.no
Trener Åshild Langørgen 95134114 ashild.langorgen@skatteetaten.no
G 2001 Lagleder/Økonomi Ole Anton Sæteraas 99241727 oleantonsateraas@hotmail.com
Lagleder Marianne Orheim 93044037 Marianne.orheim@loqal.no
Lagleder Jens Otto Havdal 91346242 ottohav@yahoo.no
Trener Inger Mærk 90942627 ing-mark@online.no
Trener Asle Hårsaker 91751760 asleharsaker@hotmail.com
   
G 2000 Trener Helge Kvam 90081127 helge.kvam@franzefoss.no
Trener Kristin Bye 90109955 kristin.bye@stolav.no
Lagleder Sissel Eggen 91870890 Sissel.a.eggen@gmail.com
Lagleder May Synnøve Storvold 47340162 may.storvold@gmail.com
Økonomi Siri Thue 41249208 Siri.thue@effektivgruppen.no
G 1998/1999 Lagleder/økonomi Tor Martin Johansen 99205255 tor.johansen@sulland.no
Samarb. Tr.Lyn Trener Bjørn Tore Segtnan 41291382  bjo-tos@online.no
Damer Trener Stig Eirik Løvseth 48070097 leppalovseth@hotmail.com
Trener Roar Nilsen 41525921 roar.nilsen@unicon.no
Lagleder/økonomi Unni Skotvold 91132644 unni.skotvold@melhus.kommune.no
Herrer Lagleder/økonomi Jahn Andre Johnsen 45215111 jaanjoh@online.no
Trener John Horg 92647341 john.horg@frazefoss.no
Damer mosjon Trener/Lagleder/  Økonomi Inger Mærk 90942627 Ing-mark@online.no



Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline