Laginndeling og kampoppsett 2012/13

Postet av Melhus IL - Håndball den 16. Okt 2012

Hei. Nå har vi fått delt inn lag.

Oppmøte før kamp: 45 min før kampstart. 

Husk: meld alltid i fra til lagleder om du ikke kan komme på kamp.

Lagleder M/G1: Siv Heidi Rabben 90205597

Lagleder M/G2: Ann Kristin Mathisen 92810429

 

Melhus/Gimse1
Kine Skogstad
Ildri Sandvik
Aurora Horg
Tuva Indbryn
Nora Hansen Løvseth
Hannah Hegerberg
Gloria     Birali
Silje Strøm
Anniken Kvalen Johansen

Hannah

Hollekim

Melhus/Gimse2
Helene Vollan Riset
Suzanne Maduga
Helen Sørløkken
Amalie Solem Bagøien
Thea Hanger
Sara Jeanette Inderberg
Ida Døhl
Silje Bjørklund
Sofie Mikalsen
Andrine Marie Mathisen

Amalie                                Stendahl

 

 


Melhus/Gimse1

TrønderEnergi-serien Jenter 10 15





Dag Dato Klokkeslett Motstander Bane
Lørdag 20.10.12 10:15 Tiller 2 Melhushallen
Lørdag 03.11.12 16:00 Flatås Melhushallen
Lørdag 17.11.12 13:30 Klæbu Klæbuhallen
Søndag 25.11.12 12:20 Sverresborg 2 Nidarø C
Søndag 25.11.12 14:20 Byneset Nidarø C
Søndag 02.12.12 14:15 Ranheim Melhushallen
Lørdag 15.12.12 14:00 Sjetne Melhushallen
Lørdag 15.12.12 17:00 Kattem 2 Melhushallen
Søndag 06.01.13 ny tid: 16:55 Klæbu Melhushallen
Torsdag 10.01.13 17:40 Utleira/Othilienborg Nidarø C
Torsdag 10.01.13 19:00 Flatås Nidarø C
Lørdag 12.01.13 11:15 Utleira/Othilienborg Melhushallen
Lørdag 26.01.13 11:40 Tiller 2 Nidarø C
Lørdag 26.01.13 13:00 Ranheim Nidarø C
Tirsdag 12.02.13 18:20 Sjetne Nidarø C
Tirsdag 12.02.13 19:40 Kattem 2 Nidarø C
Søndag 03.03.13 15:55 Sverresborg 2 Melhushallen
Søndag 10.03.13 14:35 Byneset Melhushallen





Melhus/Gimse2

TrønderEnergi-serien Jenter 10 16





Dag Dato Klokkeslett Motstander Bane
Søndag 28.10.12 10:45 Kolstad Melhushallen
Lørdag 03.11.12 15:10 Sverresborg Melhushallen
Lørdag 17.11.12 14:15 Klæbu 2 Klæbuhallen
Søndag 18.11.12 16:20 Tiller Nidarø C
Mandag 10.12.12 18:20 Ranheim 2 Nidarø C
Mandag 10.12.12 19:40 Kolstad Nidarø C
Lørdag 15.12.12 10:00 Malvik Malvikhallen
Søndag 06.01.13 12:30 Ranheim 2 Melhushallen
Søndag 06.01.13 15:00 Klæbu 2 Melhushallen
Lørdag 26.01.13 15:15 Byåsen 3 Melhushallen
Lørdag 26.01.13 17:00 Malvik Melhushallen
Lørdag 02.02.13 15:45 Tiller Melhushallen
Søndag 10.02.13 11:00 Sverresborg Nidarø C
Søndag 10.02.13 13:00 Utleira/Othilienborg Nidarø C
Lørdag 02.03.13 13:45 Utleira/Othilienborg Melhushallen
Mandag 11.03.13 17:40 Byåsen 3 Nidarø C






0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline