Påmelding til Midt Norsk Mesterskap 26.-28.august
Postet av Melhus Orientering den 1. Jul 2016
Et lite glimt av det flotte terrenget vi skal løpe i på en av dagene!
Hallo alle o-venner!
Tradisjon tro planlegges det også i år fellestur til Midt-Norsk mesterskap i orientering. Mesterskapet gjennomføres i år i området Røros/Os, 26.-28. august med IL Nansen og Os IL som arrangører.
Det er sprint fredag (Hummelfjell idrettspark), langdistanse lørdag og stafett/lagkonkurranse søndag (begge dager i Grue Dalsbygda). Det blir løyper for enhver vanskelighetsgrad og aldersklasse, så her er det bare å melde på der en ønsker!
Vi satser på privatbiler, og de som skal delta på sprint må beregne avreise fra Melhus ca kl 12 fredag.
Vi har bestilt felles overnatting på idrettsparken på Røros. 6 dobbeltrom og ett 4 mannsrom. Tørrmat avklarer vi etter hvert, middagen satser vi på å spise «ute», pizza etc.
For mer info vedrørende løpene, klasser etc, se http://eventor.orientering.no/Documents/Event/9556...
Gi tilbakemelding innen 1 august til Trine trisun40@hotmail.com tlf 90977349 el Hege hegesolm@hotmail.com tlf 477 51 101. Vi har behov for følgende opplysninger:
- Navn
- Antall netter overnatting
- Jeg ønsker å delta på sprint fredag i klasse
- Jeg ønsker å delta på sprint fredag i klasse
- Jeg ønsker å delta på lang-distanse lørdag i klasse
- Jeg ønsker å delta på stafett søndag
- Brikke-nummer
- Kjører selv, evt ant ledige plasser
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Melhus Orientering

Hel o-helg med Tour de Trondheim
15.09.2025

Bedriftløp og O6-er fra Brekkåsen skole
10.09.2025

Felles trening med Byåsen på Bjønnabakken
03.09.2025

Kamp mot høydekurvene i Våttåsen
13.08.2025

En uforglemmelig kveld på Grønneset
26.06.2025