Terminliste 2013

Postet av Melhus IL - Orientering den 7. Apr 2013

(07.042013) Foreløpig terminliste er nå klar Det er ikke helt avklart med all-idrett om datoer for oppfølging av disse i vår. Oppdatering kommer snart.
Terminliste 2013
Rev. 05.04.13











Måned Dag Dato Aktivitet Arrangør Startsted Kart Start
               
April torsdag 4 Trondheim Sprintcup 1 Wing      
  torsdag 11 Trondheim Sprintcup 2 NTNUI      
  torsdag 18 Trondheim Sprintcup 3        
  lørdag 20 Sprint + mellomdistanse Bjugn      

torsdag 25 Trondheim Sprintcup 4 Trollelg      
Mai torsdag 2 Trondheim Sprintcup 5 Byåsen      
  onsdag 8 Opplæring   Saga Gimse 1800
  onsdag 8 Allidrett   Høyeggen Høyeggen 1800
  onsdag 15 Opplæring   Saga Gimse 1800
  onsdag 15 Allidrett   Høyeggen Høyeggen 1800
  tirsdag 21 Bedriftsløp Melhus Brekkåsen skole Gimse 1700

onsdag 22 Allidrett   Høyeggen Høyeggen 1800
  onsdag 22 Opplæring/treningsløp   Skjetnemyra Momarka 1800
  torsdag 23 Ungdomsløp 1 Stjørdalsblink      
  onsdag 29 Karusell 1. løp, mellomdistanse Klæbu     1800
  torsdag 30 Ungdomsløp 2 Skogkarene      
Juni onsdag 5 Treningsløp   Lete Våttåsen  
  Torsdag 6 Ungdomsløp 3 Malvik      
  lørdag 8 KM mellomdistanse Nidarøst      
  søndag 9 Freidigstafetten Fredidig      
  onsdag 12 Karusell 2. løp Orkanger IF     1800
  onsdag 12 Huldrespretten Skogsjentene      
  torsdag  13 Ungdomsløp 4 Trollelg      
  lørdag 15 Sommerspræll, halvmaraton        
  onsdag 19 Treningsløp   Bjønnabakken Øyberga 1800
  onsdag 26 Karusell 3. løp  Børsa     1800
August              
               
  søndag 11 Hølondløpet Leik      
  onsdag 14 Karusell 4. løp Melhus Vanntanken Svartåsen 1800

søndag 18 Tambarskjelven/KM sprint Orkanger
   
  torsdag 22 Ungdomsløp 5 Nidarøst      
  onsdag 21 Klubbmesterskap MIL   Vanntanken Svartåsen 1800
  fredag 23 Midt-norsk sprint Røros      
  lørdag 24 Midt-norsk lang Os      
  søndag 25 Midt-norsk stafett Os      
               
  onsdag 28 Karusell 5. løp Gaula     1800
  torsdag 29 Ungdomsløp 6 Wing      
  lørdag 31 KM lang Skøynar      
               
September søndag 1 KM stafett Verdal      
  onsdag 4 Treningsløp        

torsdag 5 Ungdomsløp 7 Byåsen      

             
  lørdag 7 T de Tr.heim/Ungdomsløp 8 NTNUI      
  søndag 8 Tour de Tr.heim NTNUI      
  onsdag 11 Treningsløp        
  lørdag 14 Karusell 6. løp - stafett/premieutdeling Leik      
               
  søndag 22 Jaktprøven Freidig      
               
               
               
               
Oktober søndag  6 Høstløpet Børsa      
  onsdag  16 Lommelyktløp/avslutning   Bjønnabakken Øyberga 1800

0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline