Kampoppsett minihåndballcup 5/4-14

Postet av Melhus IL - Håndball den 29. Mar 2014

Her finner du det endelige kampoppsettet til minihåndballcup i Melhushallen 5/4-14. Sist oppdatert 2/4-14.

Klikk her for å laste ned oppsettet som pdf-fil. Denne har bedre lesbarhet enn det du ser rett på nettsida.

Bane 1 Bane 2 Bane 3  
Tid H B H B H B Klasse
09:00 Ranheim 1 Lundamo 2 Ranheim 2 Skaun HK 1 Lundamo 1 Strindheim G-7
09:15 Meldal Flatås 2 Melhus/Gimse 1 Flatås 3 Melhus/Gimse 2 Skaun HK 3 J-7
09:30 Ranheim 3 Nidelv 1 Ranheim 1 Strindheim Ranheim 2 Lundamo 2 G-7
09:45 Melhus/Gimse 3 Kolstad Skaun HK 4 Flatås 1 Melhus/Gimse 1 Flatås 2 J-7
10:00 Ranheim 3 Skaun HK 1 Lundamo 1 Nidelv 1 Ranheim 2 Strindheim G-7
10:15 Flatås 1 Meldal Skaun HK 3 Flatås 3 Kolstad Melhus/Gimse 2 J-7
10:30 Ranheim 1 Nidelv 1 Ranheim 3 Lundamo 2 Lundamo 1 Skaun HK 1 G-7
10:45 Skaun HK 4 Melhus/Gimse 3 Meldal Flatås 3 Melhus/Gimse 1 Flatås 1 J-7
11:00 Ranheim 4 Nidelv 2 Ranheim 5 Lundamo 3 Skaun HK 2 Støren 1 G-7
11:15 Skaun HK 3 Melhus/Gimse 3 Flatås 2 Kolstad Skaun HK 4 Melhus/Gimse 2 J-7
11:30 Ranheim 4 Støren 1 Ranheim 5 Nidelv 2 Skaun HK 2 Lundamo 3 G-7
11:45 Melhus/Gimse 1 Ranheim nedre 1 Melhus/Gimse 2 Ranheim nedre 2 Melhus/Gimse 11 Melhus/Gimse 3 G-8
12:00 Ranheim 4 Lundamo 3 Ranheim 5 Støren 1 Skaun HK 2 Nidelv 2 G-7
12:15 Melhus/Gimse 12 Melhus/Gimse 13 Lundamo Melhus/Gimse 14 Støren 2 Melhus/Gimse 1 G-8
12:30 Heimdal 1 Meldal Heimdal 2 Melhus/Gimse 1 Heimdal 3 Melhus/Gimse 2 J-8
12:45 Ranheim nedre 1 Melhus/Gimse 2 Ranheim nedre 2 Melhus/Gimse 11 Melhus/Gimse 3 Melhus/Gimse 12 G-8
13:00 Heimdal 1 Melhus/Gimse 2 Heimdal 2 Meldal Heimdal 3 Melhus/Gimse 1 J-8
13:15 Melhus/Gimse 13 Lundamo Melhus/Gimse 14 Støren 2 Melhus/Gimse 1 Melhus/Gimse 11 G-8
13:30 Heimdal 1 Melhus/Gimse 1 Heimdal 2 Melhus/Gimse 2 Heimdal 3 Meldal J-8
13:45 Melhus/Gimse 2 Melhus/Gimse 14 Melhus/Gimse 11 Ranheim nedre 1 Melhus/Gimse 12 Ranheim nedre 2 G-8
14:00 Melhus/Gimse 3 Buvik 1  Buvik 2 Flatås 1 Flatås 2 Flå IL J-8
14:15 Lundamo Melhus/Gimse 3     Støren 2 Melhus/Gimse 13 G-8
14:30 Melhus/Gimse 3 Flatås 1 Buvik 1  Flatås 2 Melhus/Gimse 4 Buvik 2 J-8
14:45 Ranheim Vikåsen 1 Melhus/Gimse 1 Ranheim Vikåsen 2 Strindheim/Åsvang 1 Byåsen Stavset 1 Tiller 1 J-9
15:00 Melhus/Gimse 3 Buvik 2 Buvik 1  Flå IL Melhus/Gimse 4 Flatås 2 J-8
15:15 Ranheim Vikåsen 3 Melhus/Gimse 2 Ranheim Vikåsen 4 Strindheim/Åsvang 2 Byåsen Stavset 2 Tiller 2 J-9
15:30 Melhus/Gimse 3 Flå IL     Melhus/Gimse 4 Flatås 1 J-8
15:45 Ranheim Vikåsen 1 Tiller 1 Ranheim Vikåsen 2 Melhus/Gimse 1 Byåsen Stavset 1 Strindheim/Åsvang 1 J-9
16:00 Ranheim Vikåsen 3 Tiller 2 Ranheim Vikåsen 4 Melhus/Gimse 2 Byåsen Stavset 2 Strindheim/Åsvang 2 J-9
16:15 Ranheim Vikåsen 1 Strindheim/Åsvang 1 Ranheim Vikåsen 2 Tiller 1 Byåsen Stavset 1 Melhus/Gimse 1 J-9
16:30 Ranheim Vikåsen 3 Strindheim/Åsvang 2 Ranheim Vikåsen 4 Tiller 2 Byåsen Stavset 2 Melhus/Gimse 2 J-9
16:45 Melhus/Gimse 1 Flatås 2 Melhus/Gimse 2 Flå IL Malvik 1 Melhus/Gimse 3 G-9
17:00 Flatås 1 Strindheim/Åsvang 3 Kattem 2 Flå IL Melhus/Gimse 4 Flatås 2 J-9
17:15 Trønder-Lyn Melhus/Gimse 4 Malvik 2 Flatås 1 Melhus/Gimse 2 Flatås 2 G-9
17:30 Melhus/Gimse 4 Tiller 3 Melhus/Gimse 5 Trønder-Lyn Flatås 2 Flå IL J-9
17:45 Melhus/Gimse 1 Flatås 1 Malvik 1 Flå IL Trønder-Lyn Melhus/Gimse 3 G-9
18:00 Flatås 1 Kattem 1 Melhus/Gimse 5 Strindheim/Åsvang 3 Melhus/Gimse 3 Trønder-Lyn J-9
18:15 Malvik 2 Melhus/Gimse 4 Melhus/Gimse 1 Flå IL Melhus/Gimse 2 Flatås 1 G-9
18:30 Tiller 3 Kattem 2 Flå IL Melhus/Gimse 4 Melhus/Gimse 3 Kattem 1 J-9
18:45 Malvik 1 Melhus/Gimse 4 Trønder-Lyn Flatås 2 Malvik 2 Melhus/Gimse 3 G-9
19:00 Flatås 1 Trønder-Lyn Melhus/Gimse 5 Kattem 1 Melhus/Gimse 3 Strindheim/Åsvang 3 J-9
19:15 Kattem 2 Melhus/Gimse 4     Flatås 2 Tiller 3 J-9

0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline