Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Man 30 Mar
kl 18:00 - 21:00
Jenter 2011
2. Etasje  
Lør 18 Apr
kl 16:00 - 12:00
Fridny Stendahl Spets
2. Etasje  
Fre 8 Mai
kl 17:00 - 20:00
Jens Kristian Auke
2. Etasje  
Fre 8 Mai
kl 20:00 - 23:00
Konfirmasjon Hanne Alstad
2. Etasje  
Lør 23 Mai
kl 09:00 - 20:00
Konfirmasjon Siri Özcaglayan Dahlen
2. Etasje  
Lør 30 Mai
kl 09:00 - 22:00
Marthe Frøystad/konfirmasjon 91112152
2. Etasje  
Lør 28 Nov
kl 10:00 - 15:00
Asbjørn Nordskag
2. Etasje  
Lør 22 Mai 2021
kl 08:00 - 22:00
Nordskag
2. Etasje  
Lør 29 Mai 2021
kl 08:00 - 22:00
Nordskag
2. Etasje  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 24 Mar
kl 18:00 - 21:00
Årsmøte Melhus IL
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 21 Mar
kl 17:00 - 23:55
Melhus senior Herrer
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 14 Mar
kl 16:00 - 15:00
Ski
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 21:00
Årsmøte Melhus Fotball
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 19:00 - 22:00
O-Avdelinga
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 16:30 - 19:00
Møte G2006
2. Etasje  
Bård   Les mer  
Lør 8 Feb
kl 18:00 - 19:00
Thomas Bergdahl
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 1 Feb
kl 12:00 - 23:55
Sjon
2. Etasje  
  Les mer  
Søn 26 Jan
kl 13:00 - 19:00
Hilde Nordgård
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 18:00 - 22:00
Innebandy
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 19:00 - 22:00
Junior
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 18:00 - 22:00
Styret v Rune
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 4 Jan
kl 12:00 - 15:00
Line M Knutsen
2. Etasje  
  Les mer  
Ons 25 Des 2019
kl 00:00 - 23:59
Andreas Hovin
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 21 Des 2019
kl 12:00 - 18:00
85årslag V Roger Eggen
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 30 Nov 2019
kl 19:00 - 12:00
Håndball
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 26 Nov 2019
kl 18:30 - 21:00
G2006 møte
2. Etasje  
V/Bård   Les mer  
Lør 23 Nov 2019
kl 17:00 - 22:00
Josephine Siano
2. Etasje  
  Les mer  
Fre 22 Nov 2019
kl 09:00 - 16:00
Gimse Ungdomsskole
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 19 Nov 2019
kl 18:00 - 20:00
Innebandy
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 16 Nov 2019
kl 08:00 - 04:00
Barndåp v
2. Etasje  
  Les mer  
Fre 15 Nov 2019
kl 18:00 - 23:55
08
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 5 Nov 2019
kl 17:00 - 20:00
Jens K
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 2 Nov 2019
kl 10:00 - 15:00
Junior
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 26 Okt 2019
kl 10:00 - 16:00
Melhus senior
2. Etasje  
  Les mer  
Fre 25 Okt 2019
kl 17:00 - 23:00
Melhus håndball
2. Etasje  
  Les mer  
Ons 23 Okt 2019
kl 16:00 - 19:00
g2011
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 19 Okt 2019
kl 20:00 - 21:00
3v3
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 17 Okt 2019
kl 19:00 - 20:00
Jenter 2010
2. Etasje  
  Les mer  
Ons 16 Okt 2019
kl 17:30 - 18:30
J2006
2. Etasje  
  Les mer  
Tir 15 Okt 2019
kl 20:30 - 22:30
Lasse Børgersen
2. Etasje  
  Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 19:30 - 22:00
Sportslig utvalg
2. Etasje  
  Les mer  
Søn 13 Okt 2019
kl 09:00 - 18:00
Barndåp v Berg
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 12 Okt 2019
kl 14:00 - 20:00
Melhus senior
2. Etasje  
  Les mer  
Lør 5 Okt 2019
kl 14:00 - 20:00
Melhus senior
2. Etasje  
  Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 18:00 - 21:00
G2103
2. Etasje  
  Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 18:00 - 20:00
Jenter 2009
2. Etasje  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline