Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Lør 29 Feb
kl 09:00 - 15:00
Tina Trotland
1. Etasje  
Tir 3 Mar
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte Trimavdeling
1. Etasje  
Tor 5 Mar
kl 20:00 - 22:00
All idrett
1. Etasje  
Ons 11 Mar
kl 20:00 - 22:00
J09
1. Etasje  
Tor 19 Mar
kl 19:00 - 22:00
O-Avdelinga
1. Etasje  
Man 13 Apr
kl 10:00 - 17:00
Melhus - Spjelkavik 3.div
1. Etasje  
Tir 21 Apr
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Melhus Il
1. Etasje  
Lør 25 Apr
kl 10:00 - 17:00
Melhus - Tynset 3.div
1. Etasje  
Lør 16 Mai
kl 10:00 - 17:00
Melhus - Kolstad 3.div
1. Etasje  
Tir 19 Mai
kl 18:00 - 21:00
Styremøte MelhusIL
1. Etasje  
Søn 31 Mai
kl 14:00 - 21:00
Melhus - Tiller
1. Etasje  
Lør 13 Jun
kl 12:00 - 19:00
Melhus - Strindheim 3.div
1. Etasje  
Tir 16 Jun
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Melhus IL
1. Etasje  
Søn 28 Jun
kl 14:00 - 21:00
Melhus - Orkla 3.div
1. Etasje  
Lør 1 Aug
kl 10:00 - 17:00
Melhus - Aalesund 2 3.div
1. Etasje  
Lør 15 Aug
kl 12:00 - 19:00
Melhus - Træff 3.div
1. Etasje  
Lør 29 Aug
kl 10:00 - 17:00
Melhus - NTNUI 3.div
1. Etasje  
Man 14 Sep
kl 14:00 - 21:00
Melhus - Ranheim 2
1. Etasje  
Lør 26 Sep
kl 10:00 - 17:00
Melhus - Volda 3.div
1. Etasje  
Man 5 Okt
kl 14:00 - 21:00
Melhus - Molde 2 3.div
1. Etasje  
Lør 17 Okt
kl 09:00 - 16:00
Melhus - Byåsen 3.div
1. Etasje  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 20:00
Styremøte Styrkeløft
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 19:00 - 22:00
Melhus Ski
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 21:00
Melhus IL
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 6 Feb
kl 17:00 - 19:00
G2006 møte
1. Etasje  
V/Bård   Les mer  
Ons 5 Feb
kl 18:00 - 20:00
Senior Herrer
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 5 Feb
kl 16:30 - 18:30
Styret
1. Etasje  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 19:00 - 22:00
Sportslig
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 19:00 - 22:00
O-Avdelinga
1. Etasje  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 19:00 - 22:00
G09
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 20:00 - 21:00
Hovedlaget
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 18:00 - 20:00
Senior
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 19:00 - 20:30
J17
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 14 Jan
kl 18:00 - 19:00
Movememt map
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 7 Jan
kl 20:00 - 21:00
Sprtslig v Mats
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 11 Des 2019
kl 20:00 - 22:00
Styremøte
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 10 Des 2019
kl 19:00 - 21:00
Hovedstyre
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 26 Nov 2019
kl 18:00 - 21:00
Junior
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 19 Nov 2019
kl 19:00 - 21:00
Hovedstyre
1. Etasje  
  Les mer  
Søn 17 Nov 2019
kl 19:00 - 21:00
Villmarksmessa
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 16 Nov 2019
kl 00:00 - 23:59
Delkurs 3
1. Etasje  
  Les mer  
Man 11 Nov 2019
kl 18:30 - 21:00
Sportslig
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 9 Nov 2019
kl 00:00 - 23:59
Delkurs 2
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 6 Nov 2019
kl 18:00 - 19:00
J04
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 5 Nov 2019
kl 17:00 - 21:00
Dommersamling
1. Etasje  
  Les mer  
Man 4 Nov 2019
kl 18:00 - 20:00
G2007
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 2 Nov 2019
kl 10:00 - 15:00
Junior
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 30 Okt 2019
kl 17:30 - 20:30
G2016
1. Etasje  
  Les mer  
Man 28 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
2007
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 26 Okt 2019
kl 10:00 - 17:00
Melhus senior
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 24 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
Junior
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 23 Okt 2019
kl 19:00 - 22:00
Styremøte
1. Etasje  
  Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 18:30 - 19:30
2010
1. Etasje  
  Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 17:30 - 20:30
g16
1. Etasje  
  Les mer  
Søn 20 Okt 2019
kl 12:00 - 16:00
Junior
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 19 Okt 2019
kl 11:00 - 15:00
G06 møte /avslutning
1. Etasje  
  Les mer  
Fre 18 Okt 2019
kl 17:00 - 22:00
G2008
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 17 Okt 2019
kl 19:00 - 21:00
G2009
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 16 Okt 2019
kl 17:30 - 20:30
J08 kveldsmat
1. Etasje  
V/Bård   Les mer  
Tir 15 Okt 2019
kl 19:30 - 21:00
G07
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 15 Okt 2019
kl 19:00 - 21:00
Hovedstyre
1. Etasje  
  Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 19:30 - 21:30
3v3
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 12 Okt 2019
kl 13:00 - 20:00
Melhus senior
1. Etasje  
  Les mer  
Lør 5 Okt 2019
kl 13:00 - 20:00
Melhus senior
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 17:00 - 18:30
G2009
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 19:00 - 21:30
3v3
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 20:00 - 22:00
Line Tirslaug
1. Etasje  
  Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 18:30 - 20:00
Gutter 08
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 26 Sep 2019
kl 19:00 - 21:00
Styremøte Fotball
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 24 Sep 2019
kl 20:00 - 21:30
Bankhallen
1. Etasje  
  Les mer  
Søn 22 Sep 2019
kl 14:00 - 20:00
Melhus senior
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 19 Sep 2019
kl 18:30 - 22:00
O-gruppa
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 18 Sep 2019
kl 17:00 - 19:00
Rune J
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 17 Sep 2019
kl 19:00 - 21:00
Hovedstyre
1. Etasje  
  Les mer  
Man 16 Sep 2019
kl 20:00 - 21:00
G07
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 12 Sep 2019
kl 17:45 - 19:00
G08
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 11 Sep 2019
kl 19:30 - 21:00
G08
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 10 Sep 2019
kl 17:30 - 21:30
3v3
1. Etasje  
  Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 19:30 - 21:30
J12
1. Etasje  
  Les mer  
Søn 8 Sep 2019
kl 14:00 - 20:00
Melhus senior
1. Etasje  
  Les mer  
Fre 6 Sep 2019
kl 17:00 - 19:00
G08
1. Etasje  
  Les mer  
Ons 4 Sep 2019
kl 21:30 - 22:30
g 2009
1. Etasje  
  Les mer  
Tir 3 Sep 2019
kl 20:00 - 21:00
Styret v Rune
1. Etasje  
  Les mer  
Tor 29 Aug 2019
kl 19:00 - 22:00
Styremøte Fotball
1. Etasje  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline