2. Etasje

2. Etasje

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 28 Oct
kl 17:00 - 18:30
ÆESTOLT konf. v Tormod Leithe
 
Wed 4 Nov
kl 17:00 - 18:30
ÆESTOLT konf. v Tormod Leithe
 
Wed 18 Nov
kl 17:00 - 18:30
ÆESTOLT konf. v Tormod Leithe
 
Sat 28 Nov
kl 10:00 - 15:00
Asbjørn Nordskag
 
Fri 7 May 2021
kl 19:00 - 20:00
Konf. Helene Holte Gåsvatn
 
Sat 22 May 2021
kl 08:00 - 22:00
Nordskag
 
Sat 29 May 2021
kl 08:00 - 22:00
Nordskag
 
Sat 21 May 2022
kl 18:00 - 20:00
Hilde Nordgård ( 92202616 )
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 30 Sep
kl 17:00 - 18:30
ÆESTOLT konf. v Tormod Leithe
$item.username  
  Les mer  
Sun 27 Sep
kl 00:00 - 23:59
Konfirmasjon Marthe Fløystad
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 17:00 - 18:30
ÆESTOLT konf. v Tormod Leithe
$item.username  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 00:00 - 23:59
Solbergløkk
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 17:00 - 18:30
ÆESTOLT konf. v Tormod Leithe
$item.username  
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:00 - 20:00
G7 år v/Lars Amundsen
$item.username  
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 16:00 - 21:00
Jens Kristian Auke
$item.username  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 17:00 - 18:30
ÆESTOLT konf. v Tormod Leithe
$item.username  
  Les mer  
Sat 30 May
kl 09:00 - 22:00
Marthe Frøystad/konfirmasjon 91112152
$item.username  
  Les mer  
Sat 23 May
kl 09:00 - 20:00
Konfirmasjon Siri Özcaglayan Dahlen
$item.username  
  Les mer  
Thu 14 May
kl 16:30 - 18:00
Styremøte Fotball
$item.username  
  Les mer  
Tue 12 May
kl 20:00 - 21:00
Årsmøte Idrettslaget
$item.username  
  Les mer  
Powered by: Bloc