Terminliste

Postet av Melhus IL - Håndball den 15. Okt 2010

TERMINLISTE TIL JENTER 9

Jentene skal ikke spille på faste lag. Dette betyr at jentene spiller på begge lag (lag 1 og lag 2). Se på kampoppsett når ditt barn skal spille. Bytt innbyrdes hvis dere ikke kan møte på kamp. Gi beskjed til lagleder hvis dere ikke får byttet med noen.

Mvh lagleder Randi Ludvigsen 90048285

LAG 1 – MELHUS/GIMSE

Gjensidige serien sone 7 Jenter 9 01, sesongen 1011, Melhus/Gimse


Du får mer informasjon om kampene i utskriftsvennlig versjon

Tid

Kampnr

Bane

Hjemmelag

Bortelag

H-B

ONSDAG 27.10.2010

1800

50J0901049

Nidarøhallen E3

Melhus/Gimse

National 2

-

1930

50J0901087

Nidarøhallen E3

Charlottenlund

Melhus/Gimse

-

ONSDAG 17.11.2010

1800

50J0901009

Nidarøhallen E3

Melhus/Gimse

Buvik

-

1900

50J0901019

Nidarøhallen E3

Melhus/Gimse 2

Melhus/Gimse

-

ONSDAG 01.12.2010

1800

50J0901028

Nidarøhallen E3

Byåsen 10

Melhus/Gimse

-

1900

50J0901004

Nidarøhallen E3

National 2

Melhus/Gimse

-

ONSDAG 08.12.2010

1800

50J0901078

Nidarøhallen E3

Strindheim

Melhus/Gimse

-

1900

50J0901082

Nidarøhallen E3

Melhus/Gimse

Utleira

-

ONSDAG 05.01.2011

1800

50J0901042

Nidarøhallen E3

Melhus/Gimse

Charlottenlund

-

1900

50J0901037

Nidarøhallen E3

Utleira

Melhus/Gimse

-

LØRDAG 29.01.2011

1330

50J0901054

Skaunhallen

Buvik

Melhus/Gimse

-

ONSDAG 09.02.2011

1730

50J0901033

Nidarøhallen E3

Melhus/Gimse

Strindheim

-

1900

50J0901069

Nidarøhallen E3

Byåsen

Melhus/Gimse

-

ONSDAG 02.03.2011

1730

50J0901024

Nidarøhallen E3

Melhus/Gimse

Byåsen

-

1900

50J0901064

Nidarøhallen E3

Melhus/Gimse

Melhus/Gimse 2

-

ONSDAG 16.03.2011

1800

50J0901073

Nidarøhallen E3

Melhus/Gimse

Byåsen 10

-

LAG 2 – MELHUS/GIMSE 2

Gjensidige serien sone 7 Jenter 9 01, sesongen 1011, Melhus/Gimse 2


Du får mer informasjon om kampene i utskriftsvennlig versjon

Tid

Kampnr

Bane

Hjemmelag

Bortelag

H-B

ONSDAG 27.10.2010

1730

50J0901048

Nidarøhallen E3

Melhus/Gimse 2

Charlottenlund

-

1900

50J0901053

Nidarøhallen E3

National 2

Melhus/Gimse 2

-

SØNDAG 07.11.2010

1000

50J0901014

Skaunhallen

Buvik

Melhus/Gimse 2

-

ONSDAG 17.11.2010

1730

50J0901008

Nidarøhallen E3

Melhus/Gimse 2

National 2

-

1900

50J0901019

Nidarøhallen E3

Melhus/Gimse 2

Melhus/Gimse

-

ONSDAG 01.12.2010

1830

50J0901029

Nidarøhallen E3

Byåsen

Melhus/Gimse 2

-

1930

50J0901003

Nidarøhallen E3

Charlottenlund

Melhus/Gimse 2

-

ONSDAG 08.12.2010

1730

50J0901043

Nidarøhallen E3

Melhus/Gimse 2

Utleira

-

1930

50J0901083

Nidarøhallen E3

Melhus/Gimse 2

Strindheim

-

ONSDAG 05.01.2011

1730

50J0901059

Nidarøhallen E3

Melhus/Gimse 2

Buvik

-

1930

50J0901034

Nidarøhallen E3

Melhus/Gimse 2

Byåsen 10

-

ONSDAG 09.02.2011

1800

50J0901074

Nidarøhallen E3

Melhus/Gimse 2

Byåsen

-

1930

50J0901038

Nidarøhallen E3

Strindheim

Melhus/Gimse 2

-

ONSDAG 02.03.2011

1800

50J0901079

Nidarøhallen E3

Byåsen 10

Melhus/Gimse 2

-

1900

50J0901064

Nidarøhallen E3

Melhus/Gimse

Melhus/Gimse 2

-

ONSDAG 16.03.2011

1900

50J0901088

Nidarøhallen E3

Utleira

Melhus/Gimse 2

-


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline