Terminliste 2012/2013

Postet av Melhus IL - Håndball den 10. Okt 2012

Her finner du terminliste for sesongen 2012/2013 for alle lagene.
Oppmøte i Melhushallen på hjemmekamper, skysstasjonen på bortekamper.
Linjer markert med grå farge er hjemmekamper, i Melhushallen.
Bakerste kolonne viser hvilket lag som spiller den aktuelle kampen. 
Se tilsendt epost for hvem som tilhører hvilket lag.
M/G 1
Dag Oppmøtetid Kamptid Bane Hjemmelag Bortelag A/B
MANDAG 15.10.2012 1650 1800 Nidarøhallen E1 Tiller Melhus/Gimse A
MANDAG 15.10.2012 Dobbelkamp 1930 Nidarøhallen E1 Flatås Melhus/Gimse A
SØNDAG 28.10.2012 1530 1600 Melhushallen Melhus/Gimse Charlottenlund 2 B
SØNDAG 18.11.2012 0930 1000 Melhushallen Melhus/Gimse Strindheim 4 A
SØNDAG 18.11.2012 0930 1100 Melhushallen Melhus/Gimse Ranheim 3 B
MANDAG 26.11.2012 1630 1730 Nidarøhallen E1 Kattem Melhus/Gimse B
MANDAG 26.11.2012 Dobbelkamp 1900 Nidarøhallen E1 Rapp 3 Melhus/Gimse B
MANDAG 07.01.2013 1700 1800 Nidarøhallen E1 Charlottenlund 2 Melhus/Gimse A
LØRDAG 19.01.2013 1400 1430 Melhushallen Melhus/Gimse Kattem B
SØNDAG 03.02.2013 1115 1200 Klæbuhallen Klæbu 2 Melhus/Gimse A
SØNDAG 10.02.2013 1015 1045 Melhushallen Melhus/Gimse Klæbu 2 B
LØRDAG 02.03.2013 1730 1800 Melhushallen Melhus/Gimse Tiller A
LØRDAG 09.03.2013 1030 1100 Melhushallen Melhus/Gimse Rapp 3 B
SØNDAG 10.03.2013 1100 1130 Melhushallen Melhus/Gimse Flatås A
ONSDAG 13.03.2013 1700 1800 Nidarøhallen E1 Strindheim 4 Melhus/Gimse B
ONSDAG 13.03.2013 1700 1930 Nidarøhallen E1 Ranheim 3 Melhus/Gimse A
M/G 2
Dag Oppmøtetid Kamptid Bane Hjemmelag Bortelag A/B
TIRSDAG 16.10.2012 1700 1800 Nidarøhallen E1 Heimdal Melhus/Gimse 2 A
SØNDAG 28.10.2012 1440 1510 Melhushallen Melhus/Gimse 2 Charlottenlund 3 B
LØRDAG 17.11.2012 0945 1030 Klæbuhallen Klæbu Melhus/Gimse 2 A
SØNDAG 18.11.2012 0930 1000 Melhushallen Melhus/Gimse 2 Strindheim 2 B
SØNDAG 18.11.2012 0930 1100 Melhushallen Melhus/Gimse 2 Ranheim 4 A
TIRSDAG 27.11.2012 1700 1800 Nidarøhallen E1 Tiller 2 Melhus/Gimse 2 B
TIRSDAG 27.11.2012 1830 1930 Nidarøhallen E1 Rapp Melhus/Gimse 2 A
SØNDAG 16.12.2012 1530 1600 Melhushallen Melhus/Gimse 2 Tiller 2 B
TIRSDAG 08.01.2013 1830 1930 Nidarøhallen E1 Charlottenlund 3 Melhus/Gimse 2 A
TORSDAG 17.01.2013 1800 1900 Nidarøhallen E1 Freidig 4 Melhus/Gimse 2 B
LØRDAG 19.01.2013 1400 1430 Melhushallen Melhus/Gimse 2 Rapp A
TIRSDAG 05.02.2013 1830 1930 Nidarøhallen E1 Strindheim 2 Melhus/Gimse 2 B
LØRDAG 02.03.2013 1730 1800 Melhushallen Melhus/Gimse 2 Klæbu A
LØRDAG 09.03.2013 1030 1100 Melhushallen Melhus/Gimse 2 Sjetne B
SØNDAG 10.03.2013 1100 1130 Melhushallen Melhus/Gimse 2 Freidig 4 A
TIRSDAG 19.03.2013 1830 1930 Nidarøhallen E1 Sjetne Melhus/Gimse 2 B



Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline